Formularz zgłoszeniowy do konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019!
Pamiętaj, wypełnij go na spokojnie czytając wszystko dokładnie.

DANE PERSONALNE I KONTAKTOWE

Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć koronę najpiękniejszej mieszkanki Wielkopolski? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na casting!
TY W LICZBACH

Podaj swoje wymiary. Rozmiar biustu, talii i bioder podajemy w centymetrach. Nie wiesz jak się zmierzyć? W przypadku biustu mierzymy miarką krawiecką najszerszy obwód. Talia – to najwęższe miejsce w okolicach brzucha, biodra – mierzymy najszersze miejsce.

MOJE SOCIAL MEDIA

Podaj linki do swoich social mediów - facebook, instagram, maxmodels (jeśli posiadasz).
DODAJ ZDJĘCIA

Załącz minimum trzy zdjęcia JPG, których maksymalny rozmiar to 3MB. Zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz "selfie" bez makijażu. Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia – ważne, by było na nich widać Ciebie.

Załącz zdjęcie twarzy*

Załącz zdjęcie sylwetki*

Załącz selfie bez makijażu*

Inne zdjęcie

Inne zdjęcie

Inne zdjęcie


WYSYŁAJĄC AKCEPTUJESZ

ZAPOZNAŁAM SIĘ Z REGULAMINEM.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE PRZEZ GOMODELS SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W PSARY, UL. ŚRODKOWA 19, 63-405 SIEROSZEWICE, MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W FORMULARZU ZGŁOSZENIA W CELU PREZENTACJI MOJEJ OSOBY W SOCIAL MEDIACH KONKURSU (FACEBOOK, INSTAGRAM, WWW)

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE PRZEZ GOMODELS SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W PSARY, UL. ŚRODKOWA 19, 63-405 SIEROSZEWICE, MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W FORMULARZU ZGŁOSZENIA W CELU REALIZACJI KONKURSU WIELKOPOLSKA MISS

OŚWIADCZAM, ŻE POWYŻSZE DANE SĄ ZGODNE Z PRAWDĄ, DOTYCZĄ MOJEJ OSOBY I NIE NARUSZAJĄ PRAW OSÓB TRZECICH. NINIEJSZYM OŚWIADCZAM ŻE POSIADAM PEŁNIE PRAW DO PRZESŁANYCH MATERIAŁÓW.Załączyłaś zdjęcia o dużym rozmiarze? Takie zdjęcia długo się wysyłają, dlatego prosimy czekaj cierpliwie. W przypadku poprawnie wypełnionego i wysłanego formularza uzupełnione przez Ciebie dane znikają, a na mailu który podałaś masz potwierdzenie wysłania go.

W przypadku problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt na adres biuro@wielkopolskamiss.pl. W wiadomości prosimy przesłać screen wypełnionego formularza oraz zdjęcia które chciałaś nam przesłać.

ORGANIZATOR KONKURSU
GOmodels Sp. z o.o.
biuro@gomodels.pl
tel. 796 277 210

ZESPÓŁ

Grzegorz Ostrowski
biuro@wielkopolskamiss.pl
tel. 796 277 210