Formularz zgłoszeniowy do konkursu Wielkopolski Mister 2019!
Pamiętaj, wypełnij go na spokojnie czytając wszystko dokładnie.

DANE PERSONALNE I KONTAKTOWE

Chcesz spełnić swoje marzenia i zdobyć tytuł najprzystojniejszego mieszkańca Wielkopolski? Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i wystąpić na scenie? Zapraszamy! By wziąć udział w dalszych etapach konkursu wypełnij ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na casting!
TY W LICZBACH

Podaj swoje wymiary. Rozmiar w klatce piersiowej, pasie i biodrach podajemy w centymetrach. Nie wiesz jak się zmierzyć? W przypadku klatki piersiowej mierzymy miarką krawiecką najszerszy obwód. Pas – to najwęższe miejsce w okolicach brzucha, biodra – mierzymy najszersze miejsce.

MOJE SOCIAL MEDIA

Podaj linki do swoich social mediów - facebook, instagram, maxmodels (jeśli posiadasz).
DODAJ ZDJĘCIA

Załącz minimum trzy zdjęcia JPG, których maksymalny rozmiar to 3MB. Zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz "selfie". Nie muszą to być profesjonalne zdjęcia – ważne, by było na nich widać Ciebie.

Załącz zdjęcie twarzy*

Załącz zdjęcie sylwetki*

Załącz selfie bez makijażu*

Inne zdjęcie

Inne zdjęcie

Inne zdjęcie


WYSYŁAJĄC AKCEPTUJESZ

*) Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu Wielkopolski Mister.

*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GOmodels 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Psary przy ul. Środkowej 19, 63-405 Sieroszewice, moich danych osobowych zawartych w formularz zgłoszeniowym w celu prezentacji mojej osoby w Social Mediach konkursu (Fecebook, Instagram, www, etc.)

*) Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i ofert handlowych przez telefon bądź email w celu przedstawienia mi oferty organizowanych przez Spółkę GOmodels 2 Sp. z o.o. wydarzeń.

*) Jestem świadomy, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę wysyłając informację na adres mailowy: biuro@wielkopolskamiss.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wyrażam zgodę na rzecz Spółki GOmodels 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Psary przy ul. Środkowej 19, 63-405 Sieroszewice na upublicznienie mojego wizerunku tj. wykorzystania, utrwalania, obróbki i powielania wykonanych zdjęć, filmów, wideoklipów z moim wizerunkiem za pośrednictwem dowolnego medium, w celu marketingu bezpośredniego własnych usług związanych z przeprowadzeniem castingu do konkursu Wielkopolski Mister.

*) Administratorem danych osobowych jest GOmodels 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Psary przy ul. Środkowej 19, 63-405 Sieroszewice. Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktu mailowego bądź telefonicznego związanego z przedstawieniem oferty Spółki dotyczącej planowanych wydarzeń, konkursów, bądź innych przedsięwzięć organizowany przez Spółkę na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Dane będę przetwarzane do upłynięcia czasu niezbędnego do realizacji celu ich przetwarzania lub przez okres 5 lat. Ponadto dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym w celach marketingowych, czy dostawcom usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem. Każda osoba ma prawo dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody przetwarzania w dowolnym momencie oraz przenoszenia danych. Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych w celach marketingowych jest dobrowolne.

*) Oświadczam, że powyższe dane są zgodne z prawem, dotyczą mojej osoby i nie naruszają praw osób trzecich. Niniejszym oświadczam, że posiadam pełnie praw do przesłanych materiałów.Załączyłaś zdjęcia o dużym rozmiarze? Takie zdjęcia długo się wysyłają, dlatego prosimy czekaj cierpliwie. W przypadku poprawnie wypełnionego i wysłanego formularza uzupełnione przez Ciebie dane znikają, a na mailu który podałaś masz potwierdzenie wysłania go.

W przypadku problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt na adres biuro@wielkopolskamiss.pl. W wiadomości prosimy przesłać screen wypełnionego formularza oraz zdjęcia które chciałaś nam przesłać.