Startują castingi!

Już w styczniu odbędą się castingi do najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Wielkopolskiem!

Na początek Ostrów Wielkopolski (06.01) oraz Poznań (13.01). Organizatorzy planują również castingi w Lesznie (20.01) oraz w Pile lub jeszcze raz w Poznaniu (27.01). Szczegółowe informacje o castingach i ich miejscu można śledzić na oficjalnym koncie na portalu facebook – www.facebook.com/MissWielkopolski

06.01.2018 w godz. 13:00-15:00 – Ostrów Wielkopolski, pl. 23 Stycznia 32 (Venus Club)
13.01.2018 w godz. 13:00-16:00 – Poznań, Paderewskiego 10 (Pacha Poznań)

Jak przygotować się do castingu? Najlepiej zapoznaj się z poradnikiem przygotowanym na naszej stronie dostępnym TUTAJ.

Przede wszystkim przed samym castingiem:

– nie ryzykuj zmiany koloru włosów
– nie korzystaj nadmiernie z solarium lub samoopalacza
– nie stosuj agresywnego peelingu lub innych zabiegów kosmetycznych
– nie głodź się

W ciągu tych kilku dni i tak nie osiągniesz spektakularnych efektów, a możesz wręcz sobie poważnie zaszkodzić. Postaraj się więc wypocząć i wyspać, dobrze (zdrowo) odżywiać, nie nadużywać alkoholu… Bądź radosna, pewna siebie, uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona – te cechy potrafią być decydujące bo zdobycie w ten sposób sympatii jury może zatuszować inne drobne niedoskonałości.

Co zabrać na casting?

Prezentacja na castingu odbywa się w stroju kąpielowym, sukience koktajlowej i w butach na wysokim obcasie (szpilki) – kostium powinien być dwuczęściowy i dopasowany do Twojej sylwetki, obuwie powinno być dość skromne i eleganckie, bez zbędnych ozdobników czy tzw. platform. Strój w którym przyjdziesz również ma znaczenie – postaraj się wyglądać atrakcyjnie, podkreślić zalety sylwetki… Makijaż powinien być stosunkowo prosty, dzienny.

Koniecznie zabierz więc ze sobą:
– dwuczęściowy kostium kąpielowy
– dowolną sukienkę koktajlową
– buty na wysokim obcasie
– podstawowe kosmetyki do makijażu
– dowód osobisty / legitymacje szkolną
– osoby niepełnoletnie proszone są o przybycie z opiekunem prawnym
– długopis i kartkę papieru
– dobry humor!

Przebieg castingu

O dacie i godzinie castingu zostaniesz poinformowana drogą mailową. Podaną godzinę potraktuj poważnie i nie spóźniaj się, jeśli z ważnego powodu miałabyś się spóźnić lub nie możesz przyjść poinformuj o tym organizatorów. W miarę możliwości postaramy się być wyrozumiali i pomóc.

Podczas castingu jury pozwoli zaprezentować się wszystkim zaproszonym kandydatkom. W zależności od potrzeb i decyzji komisji prezentacja może być jedna lub kilkuetapowa polegająca na eliminacji lub wybieraniu kandydatek. Z każdą kandydatką będzie przeprowadzona krótka rozmowa, podczas której będziesz miała szansę nieco o sobie opowiedzieć ale możesz również spodziewać się prostych pytań. Podczas castingu mogą być wykonywane zdjęcia i robione nagrania wideo.

O wyniku kwalifikacji poinformujemy wybrane kandydatki. Jeśli decyzja jury będzie jednoznaczna, informację tę otrzymasz od razu po zakończeniu castingu, w innych przypadkach poprosimy Cię o cierpliwość i czekanie na kontakt z naszej strony.