Ćwierćfinał za Nami!

To był wyjątkowy ćwierćfinał! Dziękujemy Novotel Poznan Centrum za gościnę! Poniżej lista półfinalistek konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019!

PÓŁFINALISTKI DO TYTUŁU WIELKOPOLSKA MISS
1. Agnieszka Banaszak / Krzyż Wielkopolski
2. Daria Barambas / Bydgoszcz
3. Aleksandra Berek / Tylewiec
4. Łucja Biadała / Pleszew
5. Olena Boiko / Poznań
6. Weronika Buczek / Szczecin
7. Iga Chuderska / Ostrów Wielkopolski
8. Katarzyna Dobrowiecka / Kostrzyn nad Odrą
9. Żaneta Dobrowolska / Września
10. Anna Domagała / Poznań
11. Magdalena Dziubich / Konin
12. Marta Grobelska / Poznań
13. Patrycja Gurbiel / Poznań
14. Agata Jarosz / Świdnik
15. Agata Jarzina / Poznań
16. Kinga Jezierska / Olsztyn
17. Martika Józefiak / Ostrów Wielkopolski
18. Agnieszka Kaczocha / Ostrów Wielkopolski
19. Klaudia Kajl / Zduńska Wola
20. Klaudia Kanafa / Golina
21. Agata Kawala / Solec
22. Patrycja Korczyńska / Gliwice
23. Martyna Kowaluk / Poznań
24. Luiza Król / Pleszew
25. Karolina Krzyżanek / Kościan
26. Karolina Małgowska / Wielowieś
27. Klaudia Mazur / Krzyż Wielkopolski
28. Gabriela Mierzwa / Środa Wielkopolska
29. Anna Milczarek / Zielona Góra
30. Oliwia Miler / Leszno
31. Aleksandra Mucha / Wałcz
32. Oliwia Nowak / Słupca
33. Patrycja Pacewicz / Kalisz
34. Agata Panfil / Rajsko
35. Julia Projs / Poznań
36. Jesica Pyziak / Ciosaniec
37. Natalia Schröder / Olecko
38. Wiktoria Skalska / Poznań
39. Klaudia Sobieraj / Koło
40. Agata Sołtysińska / Koło
41. Natalia Strzelczyk/ Stare Bojanowo
42. Sara Tecław / Oborniki
43. Anna Maria Walewska / Gostyń
44. Daria Wieruszewska / Ostrów Wielkopolski
45. Aleksandra Wilczura / Ostrów Wielkopolski
46. Monika Wróbel / Konin
47. Kornela Zaborowska / Zieleniec
48. Paulina Zgoda / Bydgoszcz
49. Paulina Ziglewska / Krzyż Wielkopolski
50. Weronika Żukowska / Grodziec
PÓŁFINALISTKI DO TYTUŁU WIELKOPOLSKA MISS NASTOLATEK
51. Angela Andrzejak / Kępno
52. Marta Białecka / Zbąszyń
53. Adrianna Borowczyk / Domachowo
54. Zuzanna Czub / Sośnie
55. Anna Dybowska / Sadlno
56. Oliwia Hanas / Turkowy
57. Sara Jany / Kliny
58. Laura Juskowiak / Leszno
59. Amelia Kajdan / Sulęcinek
60. Karolina Kajl / Zduńska Wola
61. Wiktoria Karkosz / Rawicz
62. Aleksandra Kusztal / Osiek Wielki
63. Julia Kwaśniewska / Konin
64. Eliza Lisowska / Wroniawy
65. Joanna Mataczyńska / Wągrowiec
66. Wiktoria Matuszczak / Magnuszewice
67. Wanesa Muzolf / Koło
68. Maja Najdek / Kępno
69. Nadia Nowicka / Ostrów Wielkopolski
70. Natalia Piątek / Poznań
71. Nikola Pogorzelska / Leszno
72. Julia Schyller / Koło
73. Roksana Szyszka / Karmin
74. Martyna Tadla / Oborniki
75. Ismena Tylczyńska / Kalisz
76. Antonina Wasielewska / Września
77. Joanna Wiechcińska / Chocicza
78. Aleksandra Winiecka/ Gąsawa
79. Amelia Witoń / Żydów
80. Roksana Wrzosek / Bieganowo