Beauty Art jest z nami!

Miło nam poinformować, że do grona naszych sponsorów konkursu dołączyło Beauty Art – Szkoły wizażu Beaty Małachowskiej. Ta prestiżowa szkoła i jej uczennice będą odpowiadać za makijaże naszych uczestniczek konkursu podczas sesji zdjęciowych oraz finału konkursu!

Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech.

Szkoła „BEAUTY-ART” istnieje na rynku Polskim już 22 lata. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą wizażystów i stylistów wizerunku.
Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu.

Dzięki rozległym kontaktom szkoły uczennice już w trakcie nauki uczestniczą w sesjach zdjęciowych i pokazach makijażu w prestiżowych perfumeriach zdobywając niezbędne w tej branży doświadczenie i kontakty.

Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez współpracujących ze szkołą wybitnych makijażystów, stylistów, charakteryzatorów teatralnych, telewizyjnych, filmowych, fotografików i projektantów mody. Absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu w kraju i za granicą.

http://www.beautyart.pl
https://www.facebook.com/SzkolyBeatyMalachowskiej/